2017 m. birželio 30 d., penktadienis

Mary Higgins Clark Pavojinga Tiesa

Autorius: Mary Higgins Clark
Pavadinimas: Pavojinga tiesa
ENG pavadinimas: Daddy's Gone a Hunting
Išleidimo metai: 2015
Puslapiai: 312
Leidykla: Alma littera
Lentynoje: Taip
Mano vertinimas 5/5
(1-nepabaigiau skaityti; 2- pabaigiau, bet nepatiko; 3-normali knyga; 4-patiko, rekomenduočiau; 5-Žiauriai patiko!!!)

Aprašymas: 

Kai ketvirtą valandą nakties Konelių šeimai priklausančiame baldų fabrike ir šalia esančiame antikvarinių baldų muziejuje kyla gaisras, netrunka paaiškėti, kad jo priežastis įminti bus kur kas sudėtingiau, nei būtų galima tikėtis. Liepsnose aptinkamas buvęs fabriko darbuotojas ir viena iš Konelių šeimos dukterų – Keitė Koneli. Kodėl jiedu buvo susitikę ir ką fabrike bei muziejuje veikė naktį?

Gasas žuvo, o Keitė paniro į komą, todėl atsakymo ieškoti imasi Keitės sesuo Hana. Pradėjusią gilintis į tos keistos nakties įvykius Haną užgriūva dar daugiau klausimų ir pribloškia netikėtos sąsajos su keliais paslaptingo nusikaltėlio anksčiau įvykdytais nusikaltimais. Hana greit supranta – lemtingos nakties įvykius išsiaiškinti ji galės tik prikėlusi ilgai slėptas praeities paslaptis. Bet ji dar nežino, kad kai kas pasiryžęs bet kam, kad tiesa niekada nepaaiškėtų...

 Mano komentaras: 

Labai lengvai skaitoma ir įtraukianti knyga, negalėjau atsiplėšti. Tačiau labai daug veikėjų, kas mane labai blaškė, nes man sunku įsiminti vardus :) Todėl kartais tekdavo iš konteksto suprasti apie ką eina kalba. Bet kaip visada Mary Higgins Clark detektyvas sužavėjo! Nors visą knygą skaitant neapleido nuojauta, kad žinau kas vyksta ir, kad viskas lengvai nuspėjama, pasirodo klydau. Pabaiga buvo visiškai kitokia negu tikėjausi.


 Ar skaitėte šią knygą? Ar patiko? Lauksiu jūsų komentarų!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą